Zeka Testi Plugini

Plugini işlevi her round başlangıcı oyunculara otomatik olarak soru soruyor. Soruyu en hızlı ve doğru şekilde cevaplayan oyuncuya bonus olarak ödüller veriyor. Peki ödüller neler? Para, Awp, armor ve hp veriyor. Güzel ve eğlenceli bir eklenti.
Not: Plugini kuracak arkadaşların serverında rakamsal değerleri engelleyen eklenti varsa plugin tarafından sorulan rakamsal sorularda sayılar gözükmez. O yüzden say ve say_teamde sayıların gözükmesi gerek. Son olarak plugin rusçaydı, rusçadan ingilizce çevirttik, ordan da türkçeye yazar ve coder arkadaşımız Oρтιмιsт çevirdi. Her zaman ki gibi teşekkür ediyoruz.

Soru bankasına yeni soru eklemek için sorular.ini dosyasını kullanabilirsiniz.

Cvars;
 • sm_money "3500" - Ödül parası değerini belirleme.
 • sm_strip "1" - Önceki silahın yere atılarak yerine awp silahı gelmesi. 1 olursa alınan önceki silahı atar. 0 Olursa Awp ve önceki silah elinde kalır. Bir nevi fazladan silah almış oluyor. 
 • sm_awp "1" - Ödül olarak awp silahı verilsin mi verilmesin mi ayarı (Varsayılan 1 ) 0 Kapatır.
 • sm_health "15" - Ödül olarak verilen hp değeri komutu.
 • sm_armor "100" - Ödül olarak verilen armor değer komutu.
 • sm_kevlar "1" -  Ödül olarak kevlar verilsin verilmesin ayar komutu. (Varsayılan 1) 0 Kapatır.
 • sm_sound "1" - Doğru cevap verildiğinde çıkan sesi açma kapatma komutu. (Varsayılan 1) 0 Kapatır.Bu konuyu beğendin mi..?

Yeni konular günlük olarak e-mail adresine gelsin!

Takip Et!

Bunlarda ilgini çekebilir;

4 Yorum Yapılmış

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.
 2. Gardaşım bunun bi ingiliz serverında gördüm deathrun bi serverda aynı böyle bi plugindi dogru cevabı bılene 10 dr puan veriliyordu bu plugin o hale getirilebilirmi bi yardımcı oluver

 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

Yorum Gönder